Recenze LEDLENSER

Přidáno: 31. srpna 2015

Zakoupeno v LEDshop.cz

• Precizní zpracování, odolnost, dokonalá funkce

Nejlepší čelovka, jakou jsem kdy měl....

Přidáno: 21. srpna 2015

• výkon

Přidáno: 20. srpna 2015

• Vykon cena
  • Oproti staremu modelu setrochu zvětšila

Stara H1 byla skladnejší ale měla horši aretaci čočky. Vybrat z obou modelu to nej a udelat novou tak je to super ale i tak spokojenost

Přidáno: 17. srpna 2015

• Výborná svítivost
  • Nevím o ničem

Už jsem je měla a jinou nechci

Přidáno: 15. srpna 2015

Zakoupeno v VIPceny.eu

• čelovka je vylepšená oproti starší výrobě

byli jsme spokojeni s výrobkem H7R proto jako dárek jsme zvolili novou verzi H7R.2. Dárek udělal velkou radost.Nyní se testuje.

Ověřený zákazník Alza Hračky Ověřený zákazník

Přidáno: 26. června 2015

• Vysoká svítivost
  • Nízká váha
  • Kvalita zpracování
  • Pouzdro na opasek součástí balení
  • Úzký kužel
  • (Absence funkcí)

Souhlasím s ostatními. Při této ceně nelze rozumně požadovat další funkce (blikání, režimy intenzity) a svým způsobem je absence dalších obvodů výhodou - spolehlivost. Také jsem při prvním zkoušení narazil na netěsnost v kontaktu vypínače, ale stačí dobře dotahovat závit.
Svítivost je při tomto napětí ohromující. Za bílého dne vás oslní na pár vteřin.
Napájení jednou AAA baterií je pro běžné užívání praktické. Rozdíl ve svítivosti při použití alkalické (1,5V) a nabíjecí (1,2V) patrný je, ale není výrazný, jak tomu může být u svítilen se třemi a více bateriemi.
Vysouváním hrdla se reguluje kužel svitu, z úzkého, působivě ostře ohraničeného bodového do difuzního osvětlení, ne ale o mnoho širšího. Celou místnost neosvětlíte. Stan, předmět, nebo cestu pod nohama dobře.
Vše se ovládá snadno jednou rukou.
Utěsnění proti vlhkosti věřím, byť jsem ho nijak zátěžově nezkoušel.
V pěkné krabičce byla svítilna s "klíčenkou", alkalická baterie Duracel, poutko na ruku, klipsa na opasek ap. a jednoduché pouzdro na opasek z textilních materiálů.
Vybral jsem ji jako levnou baterii pro pohotové víceúčelové použití, byl jsem odhodlán ji vrátit, pokud bych nebyl spokojen, ale získala si mě. Téměř o ní nevíte, ztratí se i v dámské kabelce.

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Ledlenser SEO 3

Ověřený zákazník VIPceny.eu Jiří Prokeš

Přidáno: 14. června 2015

Zakoupeno v VIPceny.eu

Super čelovka, do auta jako dělaná...

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. června 2015

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• dobíjecí akumulátor, výborné světelné vlastnosti pro práci

výborná čelovka

Přidáno: 18. dubna 2015

• Svítí.
  • Vydrží.
  • Je nabíjecí (odpadá starost s bateriemi).
  • Asi děláno pro Japonce, pač i když postroj na hlavu co nejvíce povolím, tak mi ji stejně moc stahuje.

Nemám co víc dodat než to co je v +/-. Akorát to, že nutnost psát shrnutí je pěkná ptákovina. Protože kolikrát (jako v tomto případě) stačí oné +/-.

Anonym Anonym

Přidáno: 29. března 2015

• Obdivuhodný výkon, programy řízení svícení jsou dobře ovladatelné, zámek náhodného spuštění je taky obrovsou výhodou, protože čelovku vozím v pytlíku s nabíječkou a mohla by se zapnout. Nejlepší čelovka co jsem kdy měl a nelituji jediné koruny, kterou jsem za ni zaplatil (a že jich bylo docela dost :-D )

Super čelovka na sport, relativně lehoučká, váha velice dobře rozložena, že vůbec nepřekáží, dosvit víc než dobrý, ideální na kolo, in-line brusle a používám i na koloběžku na cesty do práce. Na eco-mode bohatě stačí na osvícení prostoru kolem sebe ve velkých místnostech a regulace svítivosti je skvělá na osvícení prostoru venku. Pro pohyb na kole, bruslích apod. bezvadně poslouží plný výkon. Naprostá spokojenost.

Přidáno: 19. března 2015

Zakoupeno v VIPceny.eu

• výkon svítilny, plynulost regulace výkonu a rozptylu světla - opravdu parádní věc!! dodáný nabíjecí akumilátor která je možno zaměnit na klasické AAA baterie, zadní červené led osvětlení (nouzovka ale je)
  • chybí popruh přez hlavu-hned první den jsem si ho doděla z minulé čelovka-vypadá do divně ale co už.
  • za druhé-krátký boční popruh-na běžné nošení bez problému ale nejde hložit na přilbu.

Výkon svítilny je opravdu excelentní! na běhání a různé jiné aktivity dostačující s rezervou výkonu.
Kužel světla a výkon jde plynule regulovat-parádní věc!
Přesně tolik světla kolik potřebujete, minule jsem měl taky značkovou čelovku s podobnou cenovkou i konstrukci ale výkon u této je mnohem, nesrovnale větší! Kužel světla je hodně přesně zakončený-mě to vyhovuje, ale jsou lidi kterým to může vadi (jsou zvyklí na rozptyl světla všude možne do boku kde se ani nedívají což je ale zbytečně plýtva vyzařeným světlem), někomu může vydit ovádání výkonu na zadní straně-mě to ale naprosto vyhovuje.
Možná bude složitější ovládání zoom světla v rukavicích-zatím není vyzkoušelé.
Aretace svítilny naprosto v pořádku-jde lechce ale sama se nepřepne.

Přidáno: 13. března 2015

• svítivost
  • zoom
  • výdrž
  • nelze uchytit na cyklistickou helmu

Skvělá čelovka, jediné co mi schází, je uchycení na cyklohelmu...ale to nadruhou stranu bude problém asi u většiny čelovek.

Přidáno: 3. března 2015

Zakoupeno v LEDshop.cz

Dárek pro kolegu! Spokojenost!

Přidáno: 25. února 2015

Zakoupeno v LEDshop.cz

• super přesně tak jak je popsaná v popisu
  • nemám výhrady

Ověřený zákazník ECstore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2015

Zakoupeno v ECstore.cz

• Vyzkoušel jsem poprvé v jeskyních na Slovensku. Čelovka svítala perfektně. Za ten výkon je cena opravdu dobrá.
  • Nezaznamenal jsem ovšem markatní rozdíl mezi úsporným režimem a "Boost" režimem, kdy čelovka svítí naplno.
  • Krátký pásek pokud chcete nosit na přilbě.

Každej kdo hledá opravdu kvalitní čelovku do dvou táců, tak je to hle určitě jedna z nejlepších. "Jedna z nejlepších" neboť s takovýmto výkonem je tato moje první.

Reakce obchodu ECstore.cz

Určitě je to skvělá volba v poměru cena x výkon.
Osobně ji velmi rádi používáme na běžkách. Hlavně ten zoom je skvělý při sjezdech.
Více o čelovce zde: http://www.ecstore.cz...

Ověřený zákazník 4camping G21

Přidáno: 2. ledna 2015

(naposledy upraveno 31. prosince 2016)

Zakoupeno v 4camping

• pevná odolná konstrukce
  • dlouhá výdrž baterie
  • kvalitní zpracování
  • zasloužilo by si to o trochu delší závit v pouzdře na baterii

Pěkná, dobře zpracovaná svítilna na jednu mikrotužku (AAA). Vhodná jak do kapsy na klíče, tak i pro opravdové dlouhodobé svícení při práci. Dodávaná v pěkném balením s návodem, pouzdrem, Duracel baterií. Jediný problém na který jsem během používání přišel je že v případě intenzivního používání a neustálého zdvíhání, rozsvěcení, zhasínání se dost povoluje zadní část s vypínačem. Tzn. občas se zdá že vypínač nefunguje, jen při přidržení vypínače svítilna svítí. Naštěstí po prvních pár případech jsem si zvykl festovně utahovat závit a častěji to kontrolovat. Jinak naprostá spokojenost.

Přidáno: 2. ledna 2015

(naposledy upraveno 2. ledna 2015)

Zakoupeno v LEDshop.cz

• Skvela celovka s perfektni viditelnosti ve tme. Nezklamala.

Přidáno: 28. prosince 2014

(naposledy upraveno 28. prosince 2014)

Velmi dobré

Zobrazuji 301 - 320 ze 423 recenzí 1...14 15 [ 16 ] 17 18...22