Recenze LEDLENSER

Ledlenser MH11

Ledlenser MH11

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 28. února 2021

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

• nesrozumitelný návod,tím pádem složité ovládání,
  • nemožnost spárovat s mob.tel...
Ledlenser H6

Ledlenser H6

Ověřený zákazník 4camping Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2021

• super kvalita
  • kompaktní rozměry
  • pro mě zbytečně komplikovaná registrace pro 7 letou záruku
  • není popsáno jak odpojit testovací spínač

Pro registaci je nutné načíst datamatrix s ID čelovky. Bohužel jsou mezi návody 2. Jeden pro Německo a druhý pro ostatní. Nikde to není uvedeno. Je dost blbý, když si toho člověk nevšimne a potom se celý večer vzteká s nefunkční registraci.

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Tenda

Přidáno: 18. února 2021

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

Za mě velká spokojenost. Díky čelovce chodím na dlouhé vycházky do lesa, můžu se vracet za tmy. Krásně svítí, vím kam šlapu. Světelný výkon, dosvit a výdrž baterie jsou výborné. Děkuji.

Lenser P5R CORE

Lenser P5R CORE

Ověřený zákazník Autodíly PEMA Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2021

Zakoupeno v Autodíly PEMA

Kvalitní svítilna s dobrým výkonem.

Ověřený zákazník Sportovna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2021

Zakoupeno v Sportovna.cz

• Vzhledem k světelnému výkonu a napájení třemi “mikrotužkami” spíš provizorium do kapsy, pro případ, kdy se nestihnete vrátit domů za světla, ale přesně pro tyto účely jsem ji kupoval.
  • Červená “ledka” na pouzdře baterie. dostateně viditelná, šikovné pro chůzi po krajnici. Vypínač a kabeláž působí bytelným dojmem, aretace náklonu v několika předem daných polohách.
  • Za výprodejovou cenu 450 Kč dobrá koupě. Zpracováním typický LedLenser = kvalita.
  • Světlo vhodné jako nouzovka do kapsy větrovky, spíš typ “být viděn” než “vidět”. Pro cílení noční výběh/výlet je samozřejmě třeba řádné připlatit.
  • Původní cena, za kterou je ještě někde vidět (+/- 800 Kč) je samozřejmě nesmysl.

Ryp Rip Ryp Rip

Přidáno: 7. února 2021

• Kvalitni celovka. Slusna vydrz baterie. Svitivost OK (cekal jsem trosku vic - porovnavano s Fenix HP25R - dosvit stejny, ale proud svetla je opravdu min. 2x silnejsi nez u HP25R). Provedeni popruhu je idealni pro pripevneni k helme. Co je opravdu, ale opravdu na **** je nabijeni. Proc to proboha nemuzou udelat pres USB? Potrebujete jejich kabel. Nechci tahat na kazde zarizeni spesl kabel... Navic at googlim jak googlim, tak ho nikde nemuzu najit...Kvuli nabijeni davam jen 3 hvezdy pac je to fakt strasny!!! Kvuli tomu bych si uz od teto spolecnosti zadnou nekoupil, coz je skoda, pac ta celovka vypada jinak velmi kvalitne.
  • potrebujete spesl kabel na nabijeni. Nejde pres USB. Tohle je opravdu na dve veci... strasny...

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 6. února 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• Svítí podle očekávání
  • Občas se musí dobít.

Ověřený zákazník 4camping Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2021

Zakoupeno v 4camping

Byl to dárek pro manžela a ten je naprosto spokojený. Asi koupím ještě jednu do auta, protože ji tam postrádá.

Ověřený zákazník Český ráj outdoor Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2021

Zakoupeno v Český ráj outdoor

• Skvěle svítí a hlavně lehká

Ověřený zákazník Sportovna.cz Pemo

Přidáno: 29. ledna 2021

Zakoupeno v Sportovna.cz

Zboží mám krátce, ale jsem s fungováním spokojená, na mé kratší sportovní aktivity stačí. Zatím není vyzkoušena výdrž baterie. Napájení přes kabel je pohodlné. Trochu obtížnější jde otevřít pouzdro na baterii. Nevím jak se čelovka bude chovat, pokud bude pršet.

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Leeenka

Přidáno: 19. ledna 2021

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Kvalitní čelovka za rozumnou cenu, pěkně zabalená.

Ověřený zákazník Autodíly PEMA Ověřený zákazník

Přidáno: 18. ledna 2021

Zakoupeno v Autodíly PEMA

• kvalita provedení
  • výdrž baterie
  • spojení s telefonem

Led Lenser vyrábí nejlepší a nejkvalitnější světla, mám od nich už čtyři produkty a vždy jsem byl 100% spokojený.

Ověřený zákazník MotoNero.cz lemurka

• Dobře svítí
  • Dlouhá záruka
  • Made in Germany :-)
  • Drží dobře na hlavě
  • Docela komplikovaná výměna baterie pro méně zručné.

Svítí dobře, drží dobře, trochu komplikovanější výměna baterie. Příště bych si koupil asi jednodušší typ. Ale příště asi dlouho nebude, člověka je kvalitní. :-)

Ledlenser H8R

Ledlenser H8R

Ověřený zákazník MALL.CZ Zdenek

Přidáno: 13. prosince 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím nevím, ale vypadá to, že to bude skvělí výrobek

Ledlenser H5R CORE

Ledlenser H5R CORE

Ověřený zákazník imusicdata.cz Petr

Přidáno: 9. prosince 2020

Zakoupeno v imusicdata.cz

• velmi příjemná váha
  • rychlé nabití akumulátoru
  • nabíjení pomocí magnetického konektoru je velmi pohodlné
  • čtyři kontrolky stavu nabití akumulátoru
  • dobrý světelný výkon
  • kvalitní optika
  • možnost zoomovat a plynule měnit intenzitu světla - čož se ale u této značky očekává a je zde nornální
  • je to Ledlenser, tedy tedy kvalitní výrobek svým zpracováním, kvalitou optiky i světelným výkonem - a to se sedmiletou zárukou...
  • pro někoho asi cena
  • kroužek pro změnu kuželu je jakoby zaaretován vzadu a je někdy těžší ho z této krajní polohy "odlepit". Pak ale už jde lehce. Chce to trochu cvik ale asi se to rozchodí
  • Taky změna sklovu hlavy šla ze začátku trochu ztuha ale aspoň v každé poloze dobře drží

S čelovkou jsem i přes uvedené mínusy velmi spokojený. Už asi 8 let mám taky čelovku Ledlenser H7R. Má asi 2,5x menší světelný výkon (170 lm) a je zajímavé, že dosvítí do stejné vzdálenosti asi 200 m jako tato čelovka. Je to tím, že paprsek je při max. zazoomování zaostřen do asi 2,5x menšího bodu - tím se násobí jeho intenzita. H5R CORE tedy při stejné intezitě ale osvítí větší prostor -tedy při zazoomování do dálky. Větší intenzita světla se ale dobře projeví při rozšíření paprsku - tu svítí pochopitelně mnohem víc. A světelný kruh tu má asi 2x větší průměr a je krásně stejnoměrný od okrajů až do středu. To u H7R tak není...

Ledlenser H15R Core

Ověřený zákazník Sportovna.cz R.U.

Přidáno: 8. prosince 2020

• Skvělý dosvit
Ledlenser Neo 6R

Ledlenser Neo 6R

Ověřený zákazník 4camping Lenka M.

Přidáno: 30. listopadu 2020

Zakoupeno v 4camping

• čelovku jsem si koupila na běhání, je lehká, intenzita světla je výborná, používám intenzitu slabší, u běhání drží přesně na svém místě, což jsem si přála, svítí i vzadu, což je pro běžce důležité
  • zatím jsem na nic nepřišla
Ledlenser MH8

Ledlenser MH8

Ověřený zákazník BestArmy Ověřený zákazník

Přidáno: 25. listopadu 2020

Zakoupeno v BestArmy

Čelovku mi doporučil prodejce podle mých požadavků a jsem nadšený. Lehká, variabilní svítivost, příjemná barva světla, jednoduché ovládání, jednoduché dobíjení. Sedmilétá garance jako bonus.

Zobrazuji 101 - 120 ze 423 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...22