Recenze LEDLENSER

• nic jsem nenasel

moc dobrá doporučuji

Přidáno: 4. září 2011

Zakoupeno v Led-svět

• Malá,má pouzdro a super svítí

Mohu jenom doporučit je super.

Přidáno: 28. srpna 2011

Zakoupeno v Led-svět

nejlepší čelovka co existuje mužu doporučit všem

Přidáno: 27. června 2011

• perfektní

jedinečné

Přidáno: 2. června 2011

• výkon+spotřeba energie
  • zatím nic

Zatím nej čelovka kterou jsem měl,super výkon i spotřeba energie.V této cenové relaci asi TOP

Ledlenser P7

Ledlenser P7

Přidáno: 7. dubna 2011

• Poměrně slušný výkon.
  • Možnost úpravy světelného kuželu.
  • Kvalitní kovové zpracování.
  • Zadní část by mohla být lépe řešena proti nečistotám např. jako u modelu B7.

Držák na světlo na kolo jsem již měl již z modelu B7, proto jsem šel do tohoto modelu, navíc černé provedení se mi více líbilo. V držáku na kolo bych řekl, že drží o něco lépe, než model B7, což je lehce paradoxní, když u modelu B 7 je držák na kolo standartní součástí dodávky. Pominu-li tedy, že řešení zadní části je na kolo neoptimální, nenalézám na něm žádné velké nedostatky. Osobně bych výrobci asi doporučil, dělat u každého modelu sadu s příslušenstvím a nebo prodávat světlo samostatně. Řešením by mohla být možnost, aby si zákazník nohl nakonfigurovat příslušenství sám a toto by bylo řešeno výhodnější cenou, než v případě samostatné objednávky příslušenství.

Anonym Anonym

Přidáno: 8. listopadu 2010

(naposledy upraveno 8. listopadu 2010)

• 160 lumenů -170 metrů. Diodová čelovka Led-Lenser H7R je vybavena „dobíječkou“ s rozsahem od 100-220 V
  • Ztmavování, které kontroluje světelný výkon svítilny je měnitelné mezi 15% a 100%.Vybavení- textilní pouzdro na opasek, 3 ks dobíjecích baterií, síťový adapter 220V/ USB výstup, propojovací kabel- USB.

Je opravdu prakticka doporucila bych ji vsem.Na beh na kolo do lesa vsude kde muzem svitit.Dobra take na cteni studene svetlo neboleji mi oci a krasne vidim jak ve dne.

Zobrazuji 361 - 367 ze 367 recenzí 1...15 16 17 18 [ 19 ]